debowy.jpg

Góry Sowie - Tajemnica, Przygoda, Historia

      „Góry Sowie – tajemnica, przygoda, historia”, to tytuł najnowszej produkcji filmowej, która promuje niespotykane zakątki, najciekawsze atrakcje turystyczne i  wydarzenia, które zobaczyć można wyłącznie w okolicach naszych gór. Film, który od kilku dni emitowany jest w całej Polsce w sieci kablowej „Vectra”, jest częścią szerszej promocji przygotowanej przez Stowarzyszenie Turystyczne Gmin Gór Sowich.

      Na realizację projektu biuro stowarzyszenia prowadzone przez Bielawską Agencję Rozwoju Lokalnego, pozyskało z Unii Europejskiej około 560 tysięcy złotych. Wartość całego projektu wynosi niemal 840 tys. złotych.
Promocja Gór Sowich na dobre ruszyła 1 stycznia w trzech dużych miastach – Wrocławiu, Poznaniu i Katowicach. Na terenie tych aglomeracji Góry Sowie reklamowane są przy użyciu komunikacji miejskiej, billboardów oraz stacji radiowych. Pojawią się również ulotki, informatory i foldery promujące m.in. bazę noclegową, alternatywne formy spędzania wolnego czasu, a także atrakcje, których u nas przecież nie brakuje.

      Od kilku tygodni promocję wspomaga nowoczesna i ciekawie wykonana strona internetowa www.gorysowie.org, do której odwiedzania serdecznie zapraszamy.

Poniżej załączamy film „Góry Sowie – tajemnica, przygoda, historia”, zrealizowany w ramach projektu „Dziedzictwo wielokulturowej historii Dolnego Śląska – kampania promocyjno – informacyjna”.