folderint.jpg

Bielawa - miasto na cały rok

      „Bielawa – miasto na cały rok” pod takim hasłem został wydany w 2011 roku nowy folder Bielawy. Miasto w atrakcyjny sposób promuje w nim walory turystyczne i możliwości gospodarcze, a także zachęca do zwiedzania zabytków i udziału w popularnych imprezach.

      Po raz pierwszy w drukowanym materiale reklamowym miasta, znalazło się miejsce na promocję działań podejmowanych w Bielawie na rzecz ekologii i poszanowania środowiska naturalnego oraz prezentację idei modelowego miasta ekologicznego.
Folder zawiera ponad 100 fotografii ukazujących piękno Bielawy i jej okolic, a także ilustrujących najważniejsze wydarzenia i ciekawe miejsca turystyczne. Materiał promocyjny został wydany w trzech językach – polskim, angielskim i czeskim, dzięki czemu Bielawę bliżej poznają nie tylko polscy turyści ale również zagraniczni goście. Po raz pierwszy folder zostanie  zaprezentowany podczas zbliżających się Międzynarodowych Targów Turystycznych we Wrocławiu, które każdego roku odwiedzają tysiące turystów z kraju i ze świata.
      Folder został wydany przy udziale środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i jest częścią szerszej promocji miasta. Warto dodać, że pod koniec 2010 roku Bielawa uruchomiła nową stronę internetową miasta, a pieniądze na ten cel także pochodziły ze środków unijnych.
Folder dostępny jest w Centrum Informacji Turystycznej.

PONIŻEJ ZACHĘCAMY DO OBEJRZENIA FOLDERU MIASTA W WERSJI ELEKTRONICZNEJ!