urząd okładka.jpg

Urząd Miejski w Bielawie

        Urząd Miejski w Bielawie to instytucja przyjazna oraz profesjonalnie obsługująca swoich klientów. Dowodem na to jest otrzymany w 2008 roku Certyfikat ISO 9001. Dokument jest gwarancją rzetelnej, miłej ale przede wszystkim kompetentnej obsługi. Opracowana w ramach systemu ISO  Polityka Jakości  Urzędu Miejskiego sprawia, że nasi pracownicy systematycznie doskonalą swoje umiejętności, a nasza praca jest coraz lepiej oceniana przez klientów. Jest to także potwierdzenie, iż dokumenty oraz decyzje wydawane są zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami.

Urząd Miejski w Bielawie to instytucją, w której wszelkie decyzje podejmowane przez władze miasta ,znajdują  swoje odzwierciedlenie w opracowanych procedurach. Dowodzi temu przyznany w 2005 roku przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej i Gazetę Wyborczą, Certyfikat "Przejrzysta Polska".
Bielawski Urząd jest również bardzo nowoczesną instytucją, otwartą na nowe technologie. Dlatego też wprowadziliśmy do swojej oferty usługi w ramach "e-Urzędu".  Dzięki temu funkcjonuje już elektroniczna skrzynka podawcza i System Obiegu Dokumentów. Wiele spraw można więc załatwiać przez internet, nie wychodząc z domu.